Zo kunt u ons bereiken

LBN Betonproducten B.V.

Bezoekadres:
Dopheide 12
9202 PB    DRACHTEN

Postadres:
Postbus 736
9200 AS    DRACHTEN 
 Telefoon:
 Fax:  0512-538940
 E-mail:  info@lbn.nu

Contactformulier
U kunt ons een vraag, suggestie of opmerking sturen via onderstaand formulier, wij reageren zo spoedig mogelijk.
Velden met een * zijn verplicht.
 
  
 
Overzicht afdelingen

Receptie/ Secretariaat:

- Frouke Wekema-Por


kantoor: 0512-538170

fax: 0512-538940

e-mail: info@lbn.nu

Rayonvertegenwoordigers:

Rioleringen/polymeer/keramische systemen:


- Raymond Roffel

mobiel: 06-41 268 638

kantoor: 0512-583508

fax: 0512-538940

e-mail: roffel@lbn.nu

- Roy Eussen mobiel: 06-15 503 323     e-mail: eussen@lbn.nu

Bestratingen:

- Martin Westerveen

mobiel: 06-43 888 289

kantoor: 0512-583506

fax: 0512-538940

e-mail: westerveen@lbn.nu

Verkoop binnendienst / calculatie:

Rioleringen:

- Martin Westerveen

 

kantoor: 0512-583506

fax: 0512-538940

e-mail: westerveen@lbn.nu

- Martin de Boer

 

kantoor: 0512-583505

fax: 0512-538940

e-mail: boer@lbn.nu

- Raymond Roffel

 

kantoor: 0512-583508

fax: 0512-538940

e-mail: roffel@lbn.nu

- dhr. F. Weckend

 

kantoor: 0512-586410

fax: 0512-538940

e-mail: weckend@lbn.nu

Bestratingen:

- Martin Westerveen mobiel: 06-43 888 289 kantoor: 0512-583506 fax: 0512-538940 e-mail: westerveen@lbn.nu

Expeditie:

- Rinze Storm
mobiel: 06-41 268 288
kantoor: 0512-583502
fax: 0512-541230

Financiële afdeling:

- Paul Weening

 

tel.nr. 0512-583503

fax: 0512-583500

e-mail: p.weening@lbn.nu