0512 - 53 81 70

Zo kunt u ons bereiken

LBN

LBN Betonproducten B.V.

Bezoek/postadres:
Damsingel 15
9262 NB   Sumar
Telefoon:
 0512-538170
E-mail:  info@lbn.nu

Contactformulier
U kunt ons een vraag, suggestie of opmerking sturen via onderstaand formulier, wij reageren zo spoedig mogelijk.

U kunt ons een vraag, suggestie of opmerking sturen via onderstaand formulier, wij reageren zo spoedig mogelijk.

Velden met een * zijn verplicht.



Overzicht afdelingen

Receptie/ Secretariaat:

- Frouke Wekema-Por


kantoor: 0512-538170

e-mail: info@lbn.nu

Rayonvertegenwoordigers:

Rioleringen/polymeer/keramische systemen:

- Raymond Roffel

mobiel: 06-41 268 638

kantoor: 0512-583508

e-mail: roffel@lbn.nu

- Roy Eussen

mobiel: 06-15 503 323   e-mail: eussen@lbn.nu

Verkoop binnendienst / calculatie:

Rioleringen:

- Martin Westerveen

 

kantoor: 0512-583506

e-mail: westerveen@lbn.nu

- Martin de Boer

 

kantoor: 0512-583505

e-mail: boer@lbn.nu

- Raymond Roffel

 

kantoor: 0512-583508

e-mail: roffel@lbn.nu

- Falko Weckend

 mobiel: 06-43 888 289

kantoor: 0512-586410

e-mail: weckend@lbn.nu

Expeditie:

- Rinze Storm
mobiel: 06-41 268 288
kantoor: 0512-583502

Financiële afdeling:

- Paul Weening

 

tel.nr. 0512-583503

e-mail: p.weening@lbn.nu

 
Button